banner

Idea zorganizowania Swiątecznego Kiermaszu Rękodzieła narodziła się w trakcie jednego ze spotkań, które regularnie odbywają się od około dziewięciu lat. Każde spotkanie jest dokumentowane fotograficznie, a zdjęcia są publikowane dzięki uprzejmości i zaanagażowaniu Kaili na stronie: Koronki Klockowe. Kiermasz jest kolejną okazją aby zaprezentować nasze prace wykonane w bardzo pracochłonnych technikach, szerszemu kręgowi Publiczności. Większość wyrobów będzie można nabyć bezposrednio od ich Twórcy.
Jednocześnie w czasie trwania Kiermaszu przewidziane są atrakcje dodatkowe: firma Herba Thea wprowadzi nas w świat komponowania własnych mieszanek herbat z najdroższych na świecie składników naturalnych oraz prezentacja egzotycznych zapachów firmy Aroma Group.
Ponadto będą zbierane pieniądze, koce, kołdry, miski oraz żywność dla bezdomnych zwierząt z naszego miasta, przez przedstawicieli Alarmowego Funduszu Nadziei w Krakowie.

Kiermasz odbędzie się 3 kwietnia 2011 roku w godzinach od 11:00 do 17:00, w Klubie Osiedlowym przy ul. Borsuczej 12 w Krakowie - Wstęp wolny.


Wystawcy
Zdjęcia